Zeolit Detox

Zeolit Detox
SKU: ZD-01
Ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 1-2 gün
90,00 ₺ + KDV

Zeolit Detoks, bağışıklık sistemini güçlendirirken ve vücuttaki pH'ı yan etki olmadan dengelemeye çalışırken, vücudunuzdan ağır metalleri, toksinleri ve serbest radikalleri emmek ve çıkarmak için mevcut en yüksek kalitede mikronize tıbbi sınıf klinoptilolit zeolittir

Tusorb zeoit detoks, tüm aileler için günlük olarak, sağlık koruma amaçlı, doğal, biyolojik bir düzenleyici olarak kullanılabilir. nedenleri kirleticilere maruz kalmaya devam eden semptomların hafifletilmesi.

Doğal mineral zeolitden elde edilen doğal ürün olan Zeolit deyoks gastrointestinal kanaldaki kirleticilere bir sünger gibi bağlanabilir ve bunları doğal yollarla vücuttan çekebilir.

Sindirilemez, metabolizma yükü olmadan bağırsaklardan dışkı ile doğal olarak atılır.

Bağlayıcı (adsorpsiyon) sayesinde ,Ağır metaller (cıva, kurşun, kadmiyum) ,Alüminyum,Amonyum,Histamin Zeolit detoks, bağırsak sisteminin detoksifikasyonuyla karaciğer rahatlaması için kullanılabilir. Civa, kurşun, kadmiyum, alüminyum gibi toksik, aktif metallerin ve amonyum ve histamin gibi diğer maddelerin zenginleştirilmesi çeşitli kronik hastalıkların nedeni olabilir.

Zeolit ​​detoksun zararlı maddeleri bağlama ve temizleme nitelikleri, terapötik olarak veya gerektiğinde, özellikle alerjiler, gastrointestinal sistem hastalıklarına, karaciğer fonksiyon bozukluğuna veya karaciğerde artan kuş gibi histamin ve histamin intoleranslarına maruz kalmada artmış terapi için kullanılabilir.

Karaciğer : Zeolit karaciğer fonksiyonlarının düzenli çalışmasını sağlayarak kanı temizleme işlemini daha sağlıklı yapmasını sağlar. Karaciğer yağlanmasını azaltarak kolesterol seviyesinin yükselmesini önler.

Kanser: Karaciğerin kanı temizleme özelliği sayesinde kandaki yabancı maddeler hücrelere zarar veremez. karaciğer kandaki yabancı maddeleri bünyesinde barındırır ve zamanla bu maddeler vücuttan dışarı atılır. Karaciğerden temizlenmeyen bu maddeler zamanla serbest kalır ve hücrelere zarar verebilir.

Zeolit karaciğerde biriken zararlı toksinlerin dışarı atılmasını sağlar ve toksinlerin hücrelere zarar vermesini önler. Ayrıca oluşan kanser hücrelerinde küçülmesini sağlar.

Kemik zarı: Kemik zarı kemikleri kaplar ve kemiklerin daha güçlü olmasını sağlar. Kemikleri kırılmalara karşı daha dayanıklı hale getirir. Zeolit sayesinde kemik zarı oluşumu sağlanarak kemiklerin daha sağlıklı ve güçlü olması sağlanır. Volkanik bir madde olan zeolit kemikleri besleyerek , kemik erimesi ve kireçlenme gibi problemlerin azalmasını sağlar.

Mide rahatsızlıkları: Zeolit, midede yanma, ekşime ve ağrı oluşumunu engeller. Mide mukozasını dayanıklı hale getirir ve midenin zarar görmesini engeller. Yiyeceklerin ve asitlerin mideye zarar vermesini önler.

Tusorb Zeolit Detoks;

♦Vücuttaki toksinleri ve ağır metalleri alır

♦Sindirim sistemini düzenler

♦Vücudun antioksidan seviyesini yükseltir

♦Bağışıklık sistemini güçlendirir

♦Virüsler, soğuk algınlığı, grip, enfeksiyon ve hastalıklara karşı vücut direncini artırır

♦Karaciğeri destekler, ishali keser

♦Vücut pH dengeler

♦Enerjiyi artırır, ferahlık sağlar Kullanım:

Günde 2 defa sabah ve akşam yemekten bir saat önce veya sonra bir çay kaşığı miktarı bir su bardağı suya veya sıvı içeceklere karıştırılarak içilir.yemeklere de karıştırabilir.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

ZEOLİT AYAK VE BANYO DETOKSU

ZEOLİT AYAK VE BANYO DETOKSU
45,00 ₺ + KDV

Zeolit Cilt Detoks

Zeolit Cilt Detoks
45,00 ₺ + KDV

Zeolit/Klinoptilolit satışı

Zeolit/Klinoptilolit Mineral 25 kg Çuval
75,00 ₺ + KDV