Zeolit Oda Koku ve Nem Giderici

Zeolit Oda Koku ve Nem Giderici(450 gr paket) Bu ürün www.ekoperi.com tarafından satılmaktadır
SKU: ZKG-01
Ücretsiz kargo
Fiyat için Arayın

ZEOLİT NEM VE KOKU GİDERİCİ

 TÜM KÖTÜ KOKULAR

NEM, KÜF, RUTUBET

AMONYAK, RADYASYON, KARBON MONOKSİT KARBON DİOKSİT

FORMALDAHİT, BOYA KOKUSU

 

              Zeolit, moleküler elek olarak hareket etmesine izin veren eşsiz yapısal özelliklere sahip olan bir kristalli hidratlı alümino-silikattır. Bu, diğerlerinin geçmesine izin verirken, sudan amonyağa çeşitli partikülleri yakalayıp bağlayabildiği anlamına gelir. 

              Zeolit Mineral granüller, tüm doğal koku emici ve tutucu gücünü keşfedin. Zeolit volkanik Mneral koku giderici Granüller insanlara ve evcil hayvanlara karşı tamamen zararsız % 100 doğal ve toksik değildir. Gerçek bir "Yeşil" koku kontrol ürünüdür.

              Zeolit güvenli, etkili ve yıllarca tamamen tekrar kullanılabilir bir yapıdadır Kokuları ortadan kaldırıp ve sadece onları örtmekle kalmayıp, Zeolit, doğal koku Giderici, evinizde, ofisinizde, dükkanınızda her yerde mega koku kontrolü sağlar. Zeolit Koku emici taşlar her yerde kullanılabilir. Araba ya da kamyona bir paket koyun, dolabın içine asın, çöp kutusunun arkasına ya da tekneye koyun.

               Zeolit taşlar tekrar kullanılabilir.özelliktedir, 450 gr lık zeolit koku giderici torbasını doğrudan güneş ışığında yaklaşık 8-10 saat boyunca bekletin. Zeolit taşlar emdiği kirletici maddeleri dışarı atarak kendini şarz eder ve neredeyse 6 ila 8 aylık bir zaman daha kullanım sağlamış olur.

               Sonuç olarak, bu, zeolitin ev etrafındaki her türlü nem ve kokuyu, yemek kokularından küflü dolaplara ve sigara dumanından mutfak kutularına kadar gerçekten çok iyi emici olmasını sağlar. Ama en iyisi,% 100 doğal, toksik olmayan ve şarj edilebilir. Aktifleştirilmiş odun kömürleri gibi diğer koku ve nem nötrleştiricilerinden farklı olarak, zeolit tekrar tekrar kullanılabilir.

              Tüm kötü kokuları, Taze boya kokuları, gazları ve nemleri çekme üstün özelliğine sahiptir, %doğal mineral içerir insan sağlığı, çevre ve doğaya karşı tamamen zararsızdır. Son derece güvenlidir.  ortamdaki hava kalitesini artırır

KULLANIM ALANLARI: Oteller, restoranlar, konutlar, tüm odalar, bebek odaları, sigara odaları, ofisler, iş yerleri,bodrumlar,tuvaletler, spor salonları, arabalar, kafeler, tekneler, yatlar, depolama alanları, lojistik merkezler, kötü koku ve nem oluşumu olan tüm alanlarda kullanılır.

Kullanım talimatı: Ürünü ambalajından çıkardıktan sonra uygun yere asınız veya yerleştiriniz havalandırma ızgarası önlerine de konulabilir 50 m2 ve altı yerler için idealdir 12 Saat süresi içinde etkisini göstermeye başlar

NOT:Bu ürün www.ekoperi.com tarafından satılmaktadır