FFp2 Maske 10'lu Kutu

FFp2 Maske 10'lu Kutu


₺ 100

 

Mikroorganizmaların (bakteri, virüs, mantar sporları), ince tozların ve toksik katı veya sıvı partiküllerin dışarıdan içeriye girmesini önleyen ve böylece kullanıcının solunum sistemini koruyan %95 filtre etkisine sahip solunum maskesi.

1) 5 kat
2 ) uzun kablolar
3) solunum cihazında basılı CE ve EN
4) dikilmiş burun klipsi
6) sertifikanın doğrulanmış geçerliliği
7) folyo içinde tek parça halinde ayrı olarak paketlenmiş Filtre efektli solunum maskesi min. Mikroorganizmaların (bakteri, virüs, mantar sporları), ince tozların ve toksik katı veya sıvı partiküllerin dışarıdan içeriye girmesini %95 oranında engelleyerek kullanıcının solunum sistemini korur.

Bu maske sınıfı solunum cihazı, solunan havadaki katı parçacıkların en az %95'ini filtreler.

Bir nefes verme valfi içermez ve bu nedenle kumaş örtüler yerine normal aşınma için kullanılabilir, ancak çok daha verimlidir.

Yüzünüze olabildiğince yakın bir şekilde yapışması için solunum cihazını daima elleriniz iyice temizlenmiş olarak takın. Çıkarırken, havayı filtreleyen kısma değil, sadece kayışlara dokunun.

 

KULLANIM TALİMATLARI:
1) Solunum cihazını takmadan önce ellerinizi iyice yıkayın.
2) Solunum cihazını burnunuzun üzerine yerleştirin, bir elinizle tutun ve diğer elinizle lastik bantları kulaklarınızın arkasına veya başınızın üzerine koyun. Solunum cihazı yanaklara ve çenenin altına sığmalıdır.
3) 8 saat sonra solunum cihazını yenisiyle değiştirin.
4) Solunum cihazını tekrar tekrar takıp çıkarırsanız, daima lastik bantlarından tutun ve solunum cihazının kendisine dokunmayın. 
5) Kullanılmış solunum cihazını plastik bir torbaya koyun, kapatın ve ardından çöp kutusuna atın.

Hijyenik nedenlerden dolayı bu ürünler 14 gün içinde iade edilemez.

whatsapp whatsapp